W Wikielcu mecz sezonu
12 października 2017, 13:09 | Autor: Ryan
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że gdziekolwiek pojawia się drużyna Widzewa, mecz z nią jest dla miejscowych fanów ogromnym wydarzeniem. Nie inaczej będzie w sobotę w Wikielcu. Gospodarze podchodzą do niego w sposób wręcz wzorcowy dla innych klubów.
Mimo nacisków ze strony policji, szefowie GKS zdecydowali się zorganizować imprezę masową. Mundurowi wymogli natomiast na organizatorze status imprezy o podwyższonym ryzyku. To dla klubu dodatkowy koszt, związany z większą ochroną zawodów. Te chce obejrzeć sporo ludzi. „Zainteresowanie jest ogromne i biletów w zasadzie już nie ma. Spodziewamy się na trybunach przeszło dwa tysiące widzów. Nie znamy jeszcze tylko liczby, w jakiej zjawią się kibice Widzewa. Właśnie to ustalamy” – powiedział nam prezes Krzysztof Sadowski.
W Wikielcu mają nadzieję na wyjątkową atmosferę, a lokalni fani mogą liczyć na… darmowy przejazd na mecz. Specjalnie wynajęty autobus zawiezie kibiców z Iławy na stadion i odwiezie z powrotem po końcowym gwizdku. Wystarczy mieć przy sobie bilet na mecz. „Pogoda ma dopisać, więc spodziewamy się prawdziwego święta w Wikielcu” – mówił szef GKS.
Spotkanie GKS Wikielec – Widzew Łódź odbędzie się w najbliższą sobotę. Początek o godzinie 15:00.





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska