Po Wołominie dwa dni odpoczynku
26 września 2016, 09:19 | Autor: RyanWidzew wrócił na zwycięską ścieżkę. Wygrał dwa spotkania z rzędu i wkrótce zacznie myśleć o następnym. Zanim piłkarze zmierzą się z Ruchem Wysokie Mazowieckie, muszą odpowiednio zregenerować swoje organizmy. Dostali dwa dni wolnego.
Drużyna Marcina Płuski wróci do treningów we wtorek. Łodzianie odwiedzać będą boisko w Gutowie Małym codziennie. W sobotę wytypowana przez szkoleniowca osiemnastka zaliczy jedynie rozruch, a w niedzielę powalczy o kolejne punkty.
Poza przewlekle kontuzjowanymi Marcinem Kozłowskim i Michałem Czaplarskim pozostali zawodnicy są zdrowi. Na lekki przeziębienie narzekał ostatnio Patryk Strus, ale od wtorku powinien być gotowy do rywalizacji o miejsce w składzie.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
Cracovia
Raków Częstochowa
Korona Kielce
Radomiak Radom
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Piast Gliwice
GKS Katowice
Arka Gdynia
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska