WTM Live: Miedź – Widzew

6 listopada 2020, 15:40 | Autor:

Po blisko trzech tygodniach przerwy spowodowanych zakażeniami koronawirusem, piłkarze łódzkiego Widzewa wracają do gry! Podopieczni Enkeleida Dobiego zmierzą się dziś po południu z Miedzią Legnica na wyjeździe. Czy odniosą pierwsze zwycięstwo poza domem?

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim im. Orła Białego usłyszymy o godzinie 17:40. Na trybunach zabraknie kibiców, jednak zameldują się na nich przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Starcie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport, a posłuchać go dzięki RadioWidzew.pl i Widzew.FM.