WTM Live: Rozwój – Widzew
28 lipca 2018, 15:02 | Autor: KamilJuż za dwie godziny piłkarzy Widzewa czeka pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. Ich rywalem będzie prowadzony przez Marka Koniarka Rozwój Katowice – drużyna, która w rundzie wiosennej wygrała u siebie aż siedem z ośmiu meczów! Nie będzie to zatem łatwe starcie dla widzewiaków.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 17:00. Po długich negocjacjach, transmisję z tego spotkania przeprowadzi na starych zasadach Widzew TV. Będziemy z Wami oczywiście także my w naszej tradycyjnej Relacji LIVE! Zapraszamy już na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem!
Kliknij, by przejść do Relacji LIVE







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Zakupilem dzisiaj Robotnicze w Pabianicach, sprzedawca przeprosil ze beda cieple bo schodza na pniu i nie nadarza chlodzic w lodowce:-) to dobry znak, ciekawe jaka kwota z kazdej butli zasila konto klubu, jezei 1 zl to z pierwszego rozlewu mamy tylko 100tys zl dla klubowej kasy a chyba juz sie pierwszy rozlew konczy:-)
Gdzie w Pabianicach można kupić?
Ja kupilem przy ul Odrodzenia 3. Monopolowy o fajnej nazwie „namówiłeś mnie” :-)
Blisko dworca kolejowego
autor: X-NIBAR
wt lip 24, 2018 11:16 am
Forum: Forum Widzewa
Temat: Marketing / Strona Oficjalna / Sponsorzy
Re: Marketing / Strona Oficjalna / Sponsorz
„Ja nie czuję się widzewiakiem.
Jestem z Warszawy.”
Znalezione na forum,nadal ktoś będzie tuszował to co moderatorzy wyczyniają?