Zapowiedź 2. kolejki II ligi
28 lipca 2018, 10:13 | Autor: Ryan
Zeszłotygodniowa, premierowa kolejka nowego sezonu była dla drużyny całkiem udana. Widzew pokonał przed własną publicznością Olimpię Elbląg i w dobrych nastrojach uda się do Katowic. Co jeszcze czeka nas w nadchodzący weekend?
Oprócz meczu łodzian z Rozwojem warto spojrzeć kilkanaście kilometrów obok – na Chorzów. Po dość pechowej porażce z Siarką piłkarze Ruchu będą starali się zapunktować w starciu z jednym z kandydatów do awansu, czyli Radomiakiem Radom. Zwycięską passę będzie chciał podtrzymać lider po pierwszej serii gier, Znicz. Pruszkowianie podejmować będą beniaminka z Torunia, więc mają szansę na drugi triumf.
Ciekawie zapowiada się również potyczka w Grudziądzu, gdzie Olimpia (przed tygodniem wygrała kończąc mecz w dziewiątkę!) zmierzy się z innym spadkowiczem – Pogonią Siedlce. Na pierwsze punkty w rozgrywkach liczy aż sześć drużyn.
Mecze 2. kolejki II ligi:
sobota, 28 lipca
Gryf Wejherowo – ROW Rybnik, godz. 17:00
Rozwój Katowice – Widzew Łódź, godz. 17:00
Stal Stalowa Wola – Resovia, godz. 17:00
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce, godz. 18:00
Ruch Chorzów – Radomiak Radom, godz. 18:00
Znicz Pruszków – Elana Toruń, godz. 18:00
GKS Bełchatów – Siatka Tarnobrzeg, godz. 19:00
Górnik Łęczna – Skra Częstochowa, godz. 20:00
niedziela, 29 lipca
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard, godz. 18:00







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Radomiak tylko pozoruje walkę o awans. Stadion w budowie i masa cwaniaków, którzy chcą się lansować przy klubie. Pierwsza liga musi być nasza!!!
Dzisiaj dobry mecz i 3 punkty jadą na Widzew!!!
Widzew Widzew Widzew Widzew goooollll,
Widzew goolll, Widzew gooOOOOLLLLllll !!!
Ma ktoś linka do meczu ?
Transmisja jest na Wtv. Kup sobie jak chcesz ogladać. Cena bardzo przystępna (2 piwa mocny full ). Za darmo to możesz sobie kolegów na podwórku pod trzepakiem pooglądać.
Tv.widzew.com
Ten bolek to nie jest od nas. Pewnie jakiś wybitny ekononista z Katowic… Już sobie pały wykombinowaly że link do meczu dostaną. Zobaczcie jaka różnica świadomości! A oni chcieli z ppv startować..
Rozwalasz mnie gościu ! Nie chcesz płacic ale pewnie chcialbyś żeby wygrali. Najlepiej za darmo niech zrobia ten awans.
Nie mam kasy a nie że nie chce płacić ! Czy myslales i pod tym kątem ?
Walczysz Widzew walczysz