WTM Live: Widzew – Lech

19 maja 2024, 15:31 | Autor:

Pora wrócić na zwycięską ścieżkę! Trzy porażki z rzędu zanotowali podopieczni Daniela Myśliwca. Już dzisiaj po raz ostatni w tym sezonie zagrają w „Sercu Łodzi”. Czy czerwono-biało-czerwoni zdobędą trzy punkty przed własną publicznością?

Mecz pomiędzy Widzewem a Lechem rozpocznie się dziś o godz. 17:30 w „Sercu Łodzi”. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie Canal+ 4KUltra,Canal+ Sport 3 oraz TVP Sport. Na trybunach zabraknie fanów goście, ale stawią się przedstawiciele Redakcji WTM, który przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Przekazu audio możecie słuchać również na antenie Radia Widzew.

Kliknij, by przejść do panelu WTM Live

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
YayaToure
2 miesięcy temu

Zagraj Zagraj jak za dawnych lat!

Adi1910
2 miesięcy temu

Naprzód Widzew ole ole, naprzód Widzew ole ole, naprzód Widzew, naprzód Widzew, naprzód Widzew ole ole. Ten mecz musimy wygrać!!! Zagrajmy tak jak w Poznaniu. Walczyć do upadłego, ryźć trawę. Cała Widzewska Wielkopolska czeka na triumf Wielkiego Widzewa.

Logan
2 miesięcy temu

Zastanawia mnie jaką rolę powierzył Myśliwiec młodemu Cybulskiemu ? Na razie ten chłopiec zagubiony jest na boisku jak dziecko we mgle…. Lewa strona na razie nie istnieje, mam nadzieję, że Cybulski błyśnie w którymś momencie i pokaże, że nie jest na wyrost w pierwszym składzie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x