Wyniki konkursu Pokój moich marzeń w ramach akcji KOLORUJEMY
3 października 2013, 18:38 | Autor: karolinkaPrzez cały wrzesień zachęcaliśmy Was do głosowania na pracę dzieciaków z Kutna w ramach akcji KOLORUJEMY – Pokój moich marzeń. Głosowanie na najciekawsze prace zakończyło się kilka dni temu, a dziś organizator konkursu – firma otoDom.pl – ogłosiła wyniki.
Najwięcej głosów otrzymała praca 15-letniego Tomka z Kutna ! Co ciekawe, w konkursie wygrała praca, która miała Widzewskie akcenty w tle ! Ten wynik cieszy tym bardziej, iż piknik w Kutnie, podczas którego powstały prace, był organizowany jako ostatni i mieliśmy najmniej czasu na głosowanie, tym bardziej wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu serdecznie dziękujemy !!! Dzięki Wam, Tomek otrzyma tablet Samsunga !
Oto zwycięskie prace:
1 miejsce – Tomek z Kutna

2 miejsce – Adam z Gdyni

3 miejsce – Julia z Białegostoku








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska