Wypożyczony Krakowiak zadebiutował w nowym klubie.
22 stycznia 2014, 15:10 | Autor: RedakcjaWypożyczony z Widzewa Łódź do Odry Opole, bramkarz Maciej Krakowiak, zaliczył swój pierwszy występ w meczu sparingowym nowej drużyny. 21-latek rozegrał całą drugą połowę meczu sparingowego opolskiej Odry z czeskim SFC Opava i zachował czyste konto.
Co prawda zespół ze stolicy województwa opolskiego przegrał swoje spotkanie towarzyskie 0:2, tracąc obydwie bramki jeszcze w pierwszej połowie, to jednak szkoleniowiec Odry, Petr Nemec, może być zadowolony z występu nowo pozyskanego bramkarza. Pierwsze 45 minut meczu między słupkami opolskiej bramki rozegrał Damian Primel.
Maciejowi Krakowiakowi, o miejsce w podstawowej jedenastce Odry Opole, przyjdzie rywalizować właśnie ze wspomnianym Primelem.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska