Zagłębie – Widzew (statystyki)
14 maja 2025, 10:28 | Autor: RyanZapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami spotkania 32. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Widzewem Łódź, jakie odbyło się w minioną sobotę. Wyjazdowa potyczka zakończyła się porażką drużyny Zeljko Sopicia.
Dane pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz Ekstrastats. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Żal patrzeć na to co ostatnio grają nasi kopacze 3/4 składu do wymiany mało jest na chwilę obecną u nas zawodników którzy zasługują na to by być w naszym klubie , Gikiewicz myślałem że będzie miał jeszcze to coś co pokazywał w Bundeslidze i 2 Bundeslidze ale tak nie jest niestety , z obrońców to boki to tragedia kozlovsky ok , krajewski to się musi dużo jeszcze nauczyć , Żyro to jak ma wygórowane finanse to niech idzie gdzie chcę bo to nie jest obrońca pokroju Ukhaha i wielu innych naszych ścian nie do przejścia , pomoc to już w… Czytaj więcej »
róbmy jeszcze więcej profesorów ze zwyczajnie solidnych zawodników i nic ponadto, a potem płaczmy, że ci profesorowie dają się dominować byle wyrobnikom
Caøy skład od razu do wymiany haha Już widzę to zdziwienie tutejszych troli jak zobaczą ile przyjdzie nowych zawodników,bo oni nagle myśla że zaraz z 15 nowych piłkarzy przyjdzie :)
Z utęsknieniem czekam na mecz kiedy to nasi pierwsi siądą na rywalu od pierwszej minuty i gdzie to rywal nie będzie wiedział co się dzieje przez pierwsze 20-30 minut a nie odwrotnie…
Gikiewicz na ławkę! szukać bramkarza, który gra dobrze w polu karnym a nie stoi na linii!!!!!!
Niema kogo oceniać i co