Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (2-6 kwietnia)
2 kwietnia 2025, 10:10 | Autor: Michał
W środku tygodnia do gry o punkty powrócą drużyny Akademii Widzewa Łódź. Dwa ważne mecze w Lidze Makroregionalnej rozegrają juniorzy starsi, a rezerwy staną przed szansą na odniesienie 20. ligowego zwycięstwa z rzędu. Ze stołecznymi ekipami zagrają z kolei drużyny rywalizujące w Centralnej Lidze Juniorów.
Rezerwy Widzewa Łódź w sobotę zmierzą się na wyjeździe z Zawiszą Rzgów. Spotkanie to będzie szansą do odniesienia dwudziestego zwycięstwa w lidze i zrobienie kolejnego kroku w kierunku awansu do III ligi. Dwa starcia w tym tygodniu rozegrają juniorzy starsi, którzy walczą o awans do CLJ. Dziś podopieczni Łukasza Jonczyka zmierzą się ze Zniczem Pruszków, by w sobotę podjąć na Łodziance MOSP Białystok.
Trudny mecz czeka w najbliższy weekend juniorów młodszych. Walcząca o utrzymanie w CLJ drużyna Tomasz Kmiecika uda się do Warszawy na potyczkę z wyżej notowaną Polonią. O trzy punkty powalczy też uskrzydlony zwycięstwem z Sokołem Aleksandrów Łódzki zespół szesnastolatków. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego stoczą batalię z UKS SMS Łódź. Bardzo ważne spotkanie czeka trampkarzy, którzy zajmują 3. miejsce w CLJ. Widzewiacy zmierzą się teraz z czwartym w stawce UKS Varsovia.
Cenne doświadczenie zbiorą również najmłodsze roczniki, które rywalizują w o rok starszych kategoriach wiekowych. Czternastolatkowie staną w szranki z UKS SMS Łódź. Trzynastolatkowie wybiegną na murawę już dziś, a rywalem będzie Stal Niewiadów. Do drugiego meczu dojdzie w sobotę – wówczas przeciwko reprezentantom RTS zagra SPSCH Widzew. Do Skierniewic udadzą się zaś najmłodsi widzewiacy, którzy stawią czoła tamtejszej Unii.
Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (2-6 kwietnia):
Zawisza Rzgów – Widzew II Łódź, sobota, 5 kwietnia, godz. 15:00
LM U-19: Widzew Łódź – Znicz Pruszków, środa, 2 kwietnia, godz. 13:00
LM U-19: Widzew Łódź – MOSP Białystok, sobota, 5 kwietnia, godz. 15:00
CLJ U-17: Polonia Warszawa – Widzew Łódź, sobota, 5 kwietnia, godz. 12:00
U-16: UKS SMS Łódź – Widzew Łódź, sobota, 5 kwietnia, godz. 11:00
CLJ U-15: Widzew Łódź – UKS Varsovia, sobota, 5 kwietnia, godz. 12:30
U-14: UKS SMS Łódź – Widzew Łódź, sobota, 5 kwietnia, godz. 13:00*
U-13: Stal Niewiadów – Widzew Łódź, środa, 2 kwietnia, godz. 17:00*
U-13: SPSCH Widzew – Widzew Łódź, sobota, 5 kwietnia, godz. 10:00*
U-12: Unia Skierniewice – Widzew Łódź, niedziela, 6 kwietnia, godz. 11:00*
*wskazane drużyny rywalizują w o rok starszych kategoriach wiekowych







Lech Poznań
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Legia Warszawa
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
A gdzie konferencja?