Zbiórka $ na statyw pod kamerkę
2 marca 2012, 23:02 | Autor: RyanMoi drodzy, jak pewnie wiecie z innego wątku, rozsypał nam się statyw na którym ustawiana była kamerka, kręcąca nasz doping na meczach u siebie jak i podczas wyjazdów. Zwracamy się zatem do Was o pomoc w zbiórce funduszy, za które będziemy mogli zakupić nowy sprzęt. Jest to o tyle ważne, że kręcone za jego pomocą filmiki są niezwykłą pamiątką, dokumentem oraz powodem do wielu zachwytów zarówno wśród Widzewskiej braci, jak i całej kibicowskiej Polski, Europy czy świata :)
Poniżej konto do wpłat. Kwota do uzbierania jest stosunkowo niewielka i liczymy że już podczas meczu z Bełchatowem będziemy mogli używać nowego sprzętu.
sznureczek
mBank 49 1140 2004 0000 3902 5865 8464
tytuł przelewu: (wyłącznie) nick z forum
Z góry dziękujemy za pomoc.
p.s. większość filmów możecie zobaczyć na stronie http://www.youtube.com/user/1910tv?feature=watch
Redakcja http://www.WidzewToMy.net







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska