1% dla Widzewa !
5 marca 2012, 16:43 | Autor: RyanAby nakręcić rywalizację i zmobilizować do zebrania jak największej kwoty w tym roku postanowiliśmy, iż 25% z zebranych pieniążków zostanie przekazana na działalność na łódzkich osiedlach i naszych fan clubach.
Najlepiej w potrzebach i odpowiednim sposobie spożytkowania tych środków zorientowane są Rady Osiedli oraz Fan Clubów. Dlatego też z procentów zebranych w łódzkich urzędach skarbowych 25% zostanie przekazanych Radzie Osiedli oraz analogicznie ma się sytuacja z procentami z Urzędów Skarbowych z reszty Polski, 25% z zebranych w nich środków przekazanych zostanie Radzie FC.
Z zebranych tak środków SFW zakupi gadżety wskazane mu przez daną Radę, które następnie zostaną rozdysponowane według uznania i potrzeb.
Tak więc zachęcajcie znajomych, rodziny do przekazania w tym roku 1% na rzecz Fanatyków.
Żadna złotówka nam przekazana nie zostanie zmarnowana.
Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska