Zgrupowanie w Antalyi: Dzień 5

27 stycznia 2024, 23:24 | Autor:

Piąty dzień tureckiego zgrupowania mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny Widzewa Łódź. Z racji rozegrania dzień wcześniej sparingu, intensywność dnia była nieco mniejsza, choć na pewno nie brakowało ważnych wydarzeń. Do drużyny dołączył bowiem nowy piłkarz, a nową umowę z klubem podpisał jej dotychczasowy lider.

Podpisanie nowego kontraktu przez Bartłomieja Pawłowskiego to jedna z pierwszych kluczowych informacji tego dnia. Oficjalna strona klubu poinformowała, że „Pawłoś” będzie piłkarze Widzewa do 2026 roku. Nie był to jednak koniec wieści w tematyce nowych umów. Wieczorem klub oficjalnie poinformował, że szeregi czerwono-biało-czerwonych zasilił Noah Diliberto – francuski pomocnik, który dotychczas był piłkarzem RC Lens, w którym jednak nigdy nie zadebiutował. Nowy nabytek dołączył już do nowych kolegów nad Bosforem.

Pawłowski przedłużył kontrakt z Widzewem!

Poza nowościami transferowo-kontraktowymi piąty dzień obozu przygotowawczego stał także pod znakiem kolejnych piłkarskich szlifów. Z racji rozegranego dzień wcześniej sparingu z AS Trencin, zajęcia miały nieco lżejszy charakter. Po śniadaniu widzewiacy odwiedzili siłownię, po obiedzie natomiast ruszyli na boisko. Jak czytamy na relacji zamieszczonej na widzew.com, kilku piłkarzy otrzymało wolne, w tym powracający do siebie Andrejs Ciganiks

Sam trening miał charakter rozruchowy. Dominowały małe gierki i zabawy z piłką. Co ciekawe czerwono-biało-czerwoni mieli także okazję obserwować sparing austriackiego Tirolu Innsbruck z Słoweńskim FC Koper. Austriacy wygrali 2:0, a widzewiacy udali się z powrotem do hotelu, gdzie mieli czas na regenerację. Wieczorem piłkarze we współpracy z klubowymi mediami przeprowadzili transmisję na żywo na Instagramie, gdzie opowiadali, jak z ich perspektywy wygląda turecki obóz.

Foto: Marcin Bryja/widzew.com 

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bench Warmer
5 miesięcy temu

Chyba się wyjaśniło, dlaczego Filip Przybułek nie pojechał na zgrupowanie
https://www.transfermarkt.pl/skra-czestochowa-czy-przyjdzie-filip-przybulek-/thread/forum/377/thread_id/10039/page/first

Jura
Odpowiedź do  Bench Warmer
5 miesięcy temu

Szkoda by było, ale ulubieńcem Myśliwca to on nie jest.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x