Zieleniecki zamienił Łódź na Kraków
6 lutego 2016, 11:56 | Autor: RyanPrzez ostatnie dwa dni w Widzewie testowany był 20-letni obrońca Sebastian Zieleniecki. Piłkarz, mający za sobą występy przez ostatnie trzy sezony we włoskim III-ligowcu Cremonese, raczej nie zostanie jednak zawodnikiem RTS. Jak ustalił WTM, wyjechał już z Łodzi.
Zieleniecki obrał dość zaskakujący kierunek. Jak się dowiedzieliśmy, sprawdzić zamierza go trzecia drużyna Ekstraklasy – Cracovia. To o tyle niespodziewany ruch, że wychowanek łódzkiego SMS-u oblał w styczniu testy m.in. w I-ligowym Chrobrym Głogów oraz II-ligowym Rakowie Częstochowa.
Jeżeli piłkarz nie przekona do siebie trenerów w Krakowie, być może trafi jeszcze do Widzewa. W tej chwili trudno jednak oceniać szansę na jego powrót.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki