Zmiana kapitana w Widzewie!
14 lutego 2014, 10:38 | Autor: RedakcjaJak nieoficjalnie dowiedział się portal WTM, Maciej Mielcarz nie jest już kapitanem łódzkiego Widzewa. Opaskę kapitańską po 33-letnim bramkarzu, przejął nowy nabytek Widzewa – Mateusz Cetnarski.
Maciej Mielcarz, kapitanem łódzkiej drużyny był od początku bieżącego sezonu, przejmując tę funkcję po Łukaszu Broziu, który latem 2013 roku, przeniósł się do Legii Warszawa. Nowym liderem RTS-u, został sprowadzony do Łodzi, Mateusz Cetnarski.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wicekapitanem Widzewa, został 19-letni Krystian Nowak. Obrońca ten widzewskie barwy reprezentuje od lipca 2012 roku.
Okazuje się zatem, że nieprzypadkowa była obecność Mateusza Cetnarskiego i Krystiana Nowaka, na wczorajszej konferencji jaka miała miejsce w budynku klubowym przy Piłsudskiego.
foto: widzew.pl








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska