1850 kibiców Widzewa w Gdańsku
12 lutego 2023, 19:46 | Autor: Michał
Bardzo liczną eskapadę za drużyną Widzewa Łódź mają za sobą sympatycy czterokrotnego mistrza kraju. Do stolicy województwa pomorskiego na mecz z Lechią Gdańsk wyruszyły w piątek dwa pociągi specjalne z niemal 1900 kibicami na pokładzie! Widzewiacy wypełnili prawie całą klatkę, a dzięki jednolitej kolorystyce ubiorów widok na grupę przyjezdną robił niemałe wrażenie.
Poniżej prezentujemy relację z tego meczu autorstwa grupy Ultras Widzew:







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Kibice dumą Widzewa!
Piekny czerwony sektor JESTEM DUMNY ZE JESTEM WIDZEWIAKIEM
A pamiętacie, jak kibice sami przenosili części trybun w czwartej lidze na tymczasowy stadion? :) Warto było czekać tyle lat, kibicowac i płacić co miesiąc na Widzewską orkiestrę.
Byli też Widzewiacy na sektorze gospodarzy np ja :)
I Ja:)
coś mi się wydaje, że było nas więcej niż gospodarzy :)
Serce się rozrywa jak widzę taki stadion i taka frekwencję… Jak my byśmy to wykorzystali, może nie na 100 na spokojnie 80% byłoby i to bez darmowych wejściówek z UMŁ czy za przycięcie pej$ow :)
jak żałośnie ten stadion wygląda. Tak to jest jak się buduje wielkie stadiony dla drużyn bez kibiców.
To był stadion na euro 2012 jakbyś nie pamiętał
Czerwona gorączka…
Tak sié prezentuje CZERWONA ARMIA WIDZEWA!