200 kibiców Widzewa zjawiło się w Siedlcach

24 września 2018, 10:38 | Autor:

Za kibicami Widzewa kolejny wyjazd. Tym razem udali się oni do Siedlec, na mecz z tamtejszą Pogonią. Pomimo mniejszej liczby przyznanych biletów, w bardzo specyficznej „klatce” zameldowało się około 200 widzewiaków.

Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu, autorstwa Wiary spod Zegara:

Jesteśmy wczoraj na wyjeździe w Siedlcach w około 200 osób (147 biletów). 

W pierwszą stronę między Łodzią a Warszawą jedną z naszych grup wyjazdowych próbuje zaatakować Legia. Szybka wysiadka kiboli Widzewa, jednak w związku ze sporym balastem który mieli na plecach po krótkich ustaleniach pada hasło 'do następnego’ i kordon widzewiaków próbuje ruszyć w drogę do Siedlec. Przejeżdżając kilkaset metrów tył kolumny wyjazdu Legii wychodzi na drogę i blokuje przejazd kibolom RTS-u. Szybka reakcja widzewiaków i dochodzi do około 25-sekundowego starcia które kończy się ucieczką legionistów i kilkoma KO. 

Dementujemy również informacje jaką podał jeden z kibicowskich portali na fb, że to my próbowaliśmy umilić podróż legionistom. Dokładnych opisów, liczb i zajść nie będziemy podawać w tym miejscu. Internet swoje, ulica swoje :-)

Na samym meczu melduje się nas około 200. Sporo osób dopisuje się do listy na miejscu, wpuszczanie jest powolne w związku z czym swój doping oraz oflagowanie rozpoczynamy od drugiej połowy. Widzew wygrywa 1:0 i od wczoraj jesteśmy liderem swojej ligi.

Dobry wyjazd! :-)

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x