Widzewscy kandydaci do samorządu również w Tomaszowie Mazowieckim i Rawie Mazowieckiej!

24 września 2018, 12:18 | Autor:

Przedstawialiśmy już naszych trzech widzewskich kandydatów do łódzkiej Rady Miasta. Nie zapominajmy jednak o tym, że Widzew to nie tylko Łódź, ale również miasta, w których mamy prężnie działające fan cluby.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ważne jest posiadanie we władzach miasta przedstawicieli, reprezentujących widzewskie środowisko. Dlatego pragniemy przedstawić dwóch kolejnych kandydatów startujących w wyborach samorządowych i ubiegających się o reelekcję.

TOMASZÓW MAZOWIECKI:
Jarosław Batorski
– bezpartyjny kandydat do Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z okręgu nr 2, pozycja nr 10, na liście KWW Marcina Witko, komitetu stworzonego pod auspicjami obecnego Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, posiadającego poparcie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na urząd prezydencki

RAWA MAZOWIECKA:
Adrian Galach
– kandydat do Rady Powiatu Rawskiego z okręgu nr 1 (Rawa Mazowiecka), pozycja nr 1, na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Musimy pamiętać, że zarówno do wyborów naszych kandydatów w Łodzi (pisaliśmy o nich TUTAJ), jak również w Tomaszowie Mazowieckim i Rawie Mazowieckiej, każdy, komu leży na sercu dobro Widzewa, powinien podejść z zaangażowaniem.

Widzewskim obowiązkiem jest nie tylko oddanie głosu na naszych kandydatów, ale również zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, by nasi przedstawiciele uzyskali jak najwyższe wyniki, które zapewnią im należne miejsca w strukturach samorządowych.

Kto nie postawi krzyżyka przy ich nazwisku, postawi krzyżyk na Widzewie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress