220 widzewiaków w Morągu

19 września 2017, 10:56 | Autor:

W zeszłym roku, na skutek zakazu wyjazdowego, nałożone po meczu w Białymstoku, kibicom Widzewa nie dane było wspierać dopingiem drużyny w Morągu. Teraz było inaczej, dlatego w tej mazurskiej miejscowości „Czerwona Armia” mogła się już stawić.

Stadion Huaraganu nie należy do kolosów, a na dodatek miejscowy klub nie organizujemy na nim imprez masowych. Z tego powodu do Łodzi przesłano zaledwie 100 biletów, które rozeszły się w trybie natychmiastowym. Do Morąga pojechało jednak ponad dwa razy więcej fanów i szczęśliwe, wszyscy weszli na obiekt. Goście na trybunie zasiedli niemal równo z pierwszym gwizdkiem sędziego, kilkanaście minut później rozpoczynając trwający całe spotkanie doping.

Wraz z fanami, do Morąga przyjechały trzy flagi: „Red Gladiators”, „DHW 1995” oraz „Ludzie Honoru”. W dopingowaniu piłkarzy wspierał grupę wyjazdową bęben, a także… kilkudziesięciu widzewiaków zlokalizowanych wśród gospodarzy. Meczu niestety nie udało się wygrać, choć jak się później okazało, remis wystarczył do objęcia prowadzenia  w tabeli!Kolejna wizyta w te strony powinna mieć miejsce 1 października. Widzewiacy zagrają wówczas w Nowym Mieście Lubawskim. Na razie nie wiadomo jednak, jak będzie przebiegał ten wyjazd, ponieważ miejscowy klub został zobowiązany decyzją policji do wpuszczenia na obiekt jedynie.. 200 osób.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress