245 kibiców Widzewa w Elblągu

11 kwietnia 2019, 17:03 | Autor:

Po meczu nieobecności w Stargardzie, kibice Widzewa znów zasiedli w sektorze gości. Tym razem 245 fanów łodzian pojawiło się na Stadionie Miejskim w Elblągu.

Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu, autorstwa Wiary spod Zegara:

Środa, 10 kwietnia, czyli zaległy wyjazd do Elbląga, na którym stawiamy się w 245 osób. W tę liczbę wlicza się 20 fanatyków Elany którym dziękujemy za wsparcie! Średni termin, średnia postawa naszych grajków w ostatnim czasie plus kiepska pogoda nie zwalniały nas ze zwizytowania kolejnego sektora gości i wspierania naszego Widzewa.

Mieliśmy ze sobą kilka flag oraz staraliśmy się prowadzić doping, który tego dnia skupił się głównie na okrzykach i wymianie uprzejmości z miejscowymi. Klimat sektora, cała otoczka meczu nie zachęcały do fanatycznych śpiewów, jednak kilkukrotnie gospodarze na pewno usłyszeli głośne „Tylko Widzew RTS” lub sztandarową „angielkę”.

Skórokopy zremisowały kolejny już, szósty mecz z rzędu. Coś się zacięło i nie chce ruszyć na nowo. Sytuacja robi się powoli nerwowa, ale taka już nasza historia. Wszystkie sukcesy przychodzą w bólach. W niedzielę widzimy się pod Zegarem i dopingujemy z całych sił. Tu nie ma miejsca na obrazę. Póki co najemnicy na murawie to też Widzew i naszym zadaniem jest im pomagać! Jeśli nie zrobią wyniku to podobno po rundzie ich premie trafiają na nasze konta! 

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x