450 Czarnych Koszul w Łodzi.
29 sierpnia 2010, 11:38 | Autor: Ryan
450 kibiców Polonii Warszawa odwiedziło w dniu wczorajszym stadion Widzewa, przy okazji meczu Widzew – Polonia Warszawa. Goście zaprezentowali się dobrze, dopingując swój zespół przez cały mecz oraz prezentując oprawy (sektorówka z „Głodem”, machajki oraz sektorówka z herbem) oraz dobre oflagowanie.
Z naszej strony na uwagę zasługuje debiut nowej fany. Tym razem po raz pierwszy swoje płótno przy Piłsudskiego zaprezentował FC Ciechanów.
Zapraszamy do działu GALERIA, gdzie zamieściliśmy pierwsze zdjęcia z wczorajszego meczu. Wkrtóce zaprezentujemy szerszą relację oraz filmik ukazujący doping kibiców Widzewa.
Mecz zakończył się remisem 0-0 i warto dodać, że to właśnie Widzew jako pierwszy urwał w tym sezonie punkty naszpikowanej gwiazdami warszawskiej Polonii. Wynik ten jednak pozostawia duży niedosyt, gdyż okazji do zdobycia bramki przez naszych piłkarzy było wiele…







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska