Ostatnie zapisy na wyjazd do Bydgoszczy!

22 sierpnia 2010, 16:09 | Autor:

W poniedziałek prowadzone będą ostatnie zapisy na wyjazdową potyczkę w Pucharze Polski do Bydgoszczy.

Fani Widzewa otrzymali od organizatora 1080 biletów. Zapisy na mecz z Zawiszą trwają już od kilku dni. Ponieważ nie rozeszły się jeszcze wszystkie wejściówki, to specjalnie dla spóźnialskich w poniedziałkowe popołudnie będzie umożliwione zapisanie się na wycieczkę do Bydgoszczy wraz z biletem.

Koszt przejazdu wraz z biletem wynosi 80zł dla tzw. kibiców niezrzeszonych, 75zł dla członków FC (informacje u liderów FC i osiedli) oraz 70zł dla członków stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”. Ostatnie zapisy trwać będą w poniedziałek w godzinach 15:00 – 18:00 w kasie nr 1 przy stadionie Widzewa. Do zapisu wymagane jest podanie imienia, nazwiska oraz nr KiK.

Wciąż natomiast nieznana jest dokładna pora odjazdu pociągu specjalnego do Bydgoszczy, a co za tym idzie również nie można na tą chwilę ustalić konkretnej godziny na zbiórkę. Lada chwila PKP poda niezbędne informacje i kibice Widzewa zostaną poinformowani o szczegółach wycieczki.
Do znudzenia przypominamy o obowiązkowej CZERWONEJ koszulce. Ostrzegamy też przed spożywaniem napojów alkoholowych w pierwszą stronę. Czeka nas pojedynek na gardła z „bydgosko-rodowitą” koalicją;). Trzymajmy więc fason…