483 kibiców Widzewa w Grodzisku Wielkopolskim
22 sierpnia 2022, 11:00 | Autor: Bercik
Kolejny zaliczony wyjazd mają za sobą fanatycy Widzewa Łódź. Tym razem w sobotni wieczór zameldowali się w blisko 500 osób na meczu wyjazdowym z Wartą Poznań. Spotkanie odbyło się na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.
Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie wyjazdu autorstwa grupy Ultras Widzew.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
galanty wyjazd to był :)
Jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt osób od nas na sektorach Warty było
Ja z innej beczki. Czytaliście ile zatorowi zarobili na meczach Dynama, wynajmując za grosze stadion od MAKISU ? Okrągłą bańkę. Bo MAKIS który co roku przynosi straty nie może sam wynająć obiektu tylko przez dajdajów musi to robić by im budżet podreperować
Przecież , ktoś musi spłacać długi . Zrobione pod publiczkę . W Widzewie zawsze w 12
Tylko dlaczego te długi musi spłacać podatnik? Niech sprzedadzą Pirulo czy kogo tam mają k spłacają, a nie doją z miasta. Nic w tym klubie się nie zmienia
Mogliście i wy wejść wraz z pachnącymi, dołożyć swoją cegiełkę dla ratowania budżetu, a nie sztuczny tłum na schodach robić.
„w drugiej połowie grajki zaczely grać w piłkę”Gratuluję składni i poczucia rzeczywistosci