650 kibiców Widzewa w Tarnobrzegu

22 kwietnia 2019, 08:47 | Autor:

Za kibicami Widzewa kolejny wyjazd. W Wielką Sobotę w liczbie 650 osób zameldowali się oni w Tarnobrzegu. Podobnie jak wcześniej do Rzeszowa, do tego miasta również podróżowali pociągiem specjalnym.

Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu, autorstwa Wiary spod Zegara:

Tarnobrzeg – W Wielką Sobotę Widzew tu był w 650 osób.

Kolejny raz tej rundy wybraliśmy się na Podkarpacie pociągiem specjalnym. Pogoda dopisała. Sprawnie weszliśmy na sektor. Mieliśmy ze sobą 4 flagi – Pół Polski, Fanatics, Discovery i Widzew Łódź. W drugiej połowie młodzi ultras prezentują oprawę 'Widzew Tu Był’ w asyście czerwonych machajek z herbami i różą wiatrów. Dodatkowo na pamiątkę oklejamy krzesełka vlepkami A4 z hasłem jak na transparencie.

Dopingujemy cały spotkanie, choć mieliśmy chwilowe przestoje, spowodowane wkurwieniem na piłkarzy, którzy finalnie znów remisują. Po meczu znów pełna emocji rozmowa z nimi i propozycja, by wracali z nami pociągiem. Szkoda, że nie skorzystali. W naszej liczbie kilku fanów Ruchu ze Staszowa. Szacunek dla całej ekipy wyjazdowej, która mimo dwudziestokilkugodzinnej podróży oraz słabej postawy grajków, zaliczyła wyjazd.

Widzimy się w środę, a teraz kontynuujmy Święta Wielkiejnocy :) Wesołego Alleluja Widzewianie!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x