7100 podpisów za budową stadionu to wciąż za mało
14 czerwca 2013, 11:23 | Autor: RyanFani Widzewa nie ustają w zbieraniu podpisów za uchwałą o budowie nowego stadionu na Widzewie oraz za odwołaniem Prezydent Miasta Łodzi i Rady Miasta. W tej chwili pod „uchwałą stadionową” podpisało się ponad 7100 osób. Wciąż jest to jednak liczba niewystarczająca. Co prawda do uruchomienia procedur przy obywatelskim projekcie uchwały wymagane jest 6000 podpisów, to trzeba mieć na uwadze, że część podpisów może zostać nie uznana przy weryfikacji. Często zdarza się, że na przeszkodzie staje drobnostka, jak np. brak ogonka przy literze albo pomyłka w nr PESEL.
„Musimy być przygotowani na taką ewentualność. Zwłaszcza, że reprezentujemy środowisko kibiców Widzewa, więc spodziewać można się wielu utrudnień i skrupulatnego sprawdzania dostarczonych przez nas list” – mówi Prezes Stowarzyszenia OSK „Tylko Widzew”, Tomasz Figiel.
W związku z powyższym organizatorzy akcji zbierania podpisów apelują o nie zawieszanie jej, a wręcz o nasilenie działań mających na celu zebranie jak największego poparcia Łodzian tak, aby złożone listy nie budziły żadnych wątpliwości, a obywatelski projekt uchwały mógł w pełni ruszyć.







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska