WTM Live: Widzew – Drwęca
5 maja 2018, 16:59 | Autor: KamilPo dwóch wpadkach, dziś piłkarze Widzewa nie mają innej opcji niż wygrana. Ich rywalem będzie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, która do tej pory w rundzie wiosennej zgromadziła zaledwie cztery punkty. Wszyscy w Łodzi zakładają zatem wysokie zwycięstwo.
Początek spotkania o godzinie 19:10. Wszystkich tych, którzy nie mogą być w „Sercu Łodzi”, zapraszamy do śledzenia naszej standardowej Relacji LIVE. Rozpoczynamy na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Widzew TV szykuje z kolei transmisję wideo.
Kliknij, by przejść do panelu WTM Live







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
W 17min Gol dla Olimpii Zambrów! Olimpia – Sokol 1:0
Głową pakuję piłkę do siatki KAMIL JACKIEWICZ!
Niestety już 1:1
Gol dla Sokoła!
Tak ;( JAKUB SZARPAK znalazł się sam na sam z bramkarzem i bez trudu go pokonuje
2-1
Tylko Widzew! teraz wszyscy wyjątkowo kibicujemy Olimpii
2:1 dla Olimpii :)
40minuta
Gol dla Olimpii Zambrów!
Dośrodkowanie z prawego skrzydła ponownie celnym strzałem głową zamknął KAMIL JACKIEWICZ. Ależ dwa ciosy gospodarzy! 3:1!!!!!
3-1 DLA OLIMPII!!! BRAWO
Sokol przegrywa juz 3 : 1
Osobiście na razie grają dla Nas
Zajebiście chciałem napisać
Oczywiscie uwazam osobiscie ze jest zajebiscie:)
Tylko zeby nasi „tytani” nie spartaczyli dzis znowu
Mozemy liczyc na innych 3-1 do przerwy dla olimpi
4:1 dla Olipmii :)
4:1!!!!!
Teraz czas na naszych :)
4:2
ta liga jest nieobliczalna
mam nadzieję, że wynik bedzie korzystny dla nas
Sokół nie wykorzystał karnego
o ktorej konczy sie ten mecz?
jeszcze okolo 10 minut.81 minuta
Rzut karny dla Sokoloa. Poprzeczka !!!!
Jak się skończyło?
4:2 dla Olimpii
4-2 ,a parszywki z Wisłą 0-0