Stal – Widzew (bramki)
11 sierpnia 2018, 20:04 | Autor: Ryan
W sobotnie popołudnie w Boguchwale obejrzeliśmy trzy bramki, ale niestety żadna z nich nie była autorstwem piłkarzy Widzewa. Po raz pierwszy w tym sezonie zespół z Piłsudskiego przegrał mecz i pierwszy raz szedł z boiska bez choćby jednego trafienia do siatki.
Z goli cieszyli się tylko gospodarze. Dwukrotnie Patryka Wolańskiego pokonał dzisiaj Robert Dadok, a wynik spotkania na 3:0 ustalił po rykoszecie Michał Trąbka. Poniżej można obejrzeć te trafienia w materiałach Widzew TV.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Miałem nieszczęście oglądać je w relacji.
To już nie błąd, to wielbłąd. Już poprzedni sezon pokazał, że ten skład umiejętności ma co najwyzej przecietne. Jeszcze jest czas na wyciagniecie wniosków i wzmocnienie składu.
Witaj Trollu ze starego Widzewiaka…
Stara gwardia nie rdzewieje.:-)
Twoje Zdrowie! Nawiasem, Mroczkowski mówił po meczu ze Zniczem o skandalicznym występie Millera…. Krótko, dzisiejszy wynik… taki na przełamanie Stali to co to jest? Radek ogarnij się, Demjan 1 ligi nie zrobi…
Panie Mroczkowski, ile to jeszcze będzie trwało ogrywanie dziada Demjana i cieniasa Zielenieckiego? Zaznaczam dożynek z Boguchwały nie oglądałem…
Słuchaj dziadu….jak byś był na prawdę kibicem Widzewa nigdy byś nie napisał o piłkarzu ,,dziad,, to że zagrali słaby mecz to jeszcze nie powód żebyś miał prawo obrażać piłkarzy naszego klubu….
Mroczkiwski nic z Demianem nie zrobi bo Demian ma w umowie że każdy mecz rozpoczyna w pierwszym składzie.
Niestety panowie, z tej mąki chleba nie będzie.
kompromitacjav totalna zadnego uspawiedliwenia nie ma dla nich jest jedna sprawa wolanski jest cienki i nie powinien być pierwszym brramkarxem chumerski powinien być pierwszym bramkarzem pokazal ze jest stabilny i pewniejszy Mroczkowski teraz się przekonal nie potrzebnie postawil na wolanskiwgo
Nawet nie wiesz gościu jak się Humerski nazwa. Ale faktem jest że Wolański najwięcej dawał drużynie gdy był kontuzjowany. Wtedy ludzi nie wkurwia.ł swoimi „występami „
To prawda Wolański zabardzo gwiazdorzy. Humerski powinien grać
Co do wypowiedzi Mroczka, że mu drużynę w nocy podmienili…może nasi pupile się w nocy porządnie zabawili i sił zabrakło na obowiązki?
Piłkarz nie wielbłąd napić się musi
Zieleniecki to kompletne drewno, udaje twardego obrońce a regularnie w każdym meczu robi babola i tak jest co mecz, co mecz i co mecz nie ma stopera ,drużynę zaczyna się budować od obrony tak zrobili srodowici z AP łks nie tracili głupich bramek potem jedna długa na Radionowa i po te 1:0 wygrywali mecze
wszystko na stojąco…brak chęci czym spowodowane ?
Przypomne wam jak goniliscie Franka a za chwile pogonicie Mriczka
Dokładnie …. był Smuda było złe …, teraz porażka Mroczka i ta sama ferajna która skreślała Smude i wynosiła pod niebiosa Mroczka przed porządnym sprawdzianem jego umiejętności trenerskich podważa jego prace. Mroczkowski to żaden cudotwórca, na razie nie pokazał nic wiec dajmy mu trochę czasu by się zaprezentował.
Ze skrajności w skrajność.
Pzdr