Piłkarze normalnie szykują się do meczu
10 listopada 2018, 08:05 | Autor: Ryan
Piątkowy, wieczorny komunikat ze strony Olimpii powinien definitywnie przekreślić szansę na rozegranie dzisiejszego spotkania z Widzewem. Bez względu na organizacyjne zamieszanie, drużyna normalnie szykuje się do starcia.
Radosław Mroczkowski nie chce ryzykować, dlatego o żadnym rozluźnieniu nie ma mowy. Piłkarze mają być na 100% gotowi do gry, jeśli jakimś cudem okazałoby się, że będą jednak musieli wybiec na boisko. Łodzianie dotarli do hotelu przed godziną 20:00 i postępowali zgodnie z wcześniej obranym harmonogramem pracy.
Nadal stanowiska w sprawie dzisiejszych (?) zawodów nie zajął Polski Związek Piłki Nożnej. W myśl obowiązujących przepisów, spotkanie nie zostało więc odwołane. Być może zmieni się to w najbliższym czasie. Póki co widzewiacy czekają na ostateczne polecenie, by wracać do Łodzi.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Motor Lublin
Piast Gliwice
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Cracovia
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Walkower może być ogłoszony dopiero o godzinie 17.00 jeżeli sędziowie meczu zobaczą na boisku tylko jedną drużynę i wpiszą do protokołu, że mecz się nie dobył z powodu niezgłoszenia się drużyny przeciwnej. Tak więc piłkarze Widzewa muszą być przed 17.00 na boisku i to gotowi do gry. Olimpia jest na ostatnim miejscu i można się spodziewać z ich strony oszustwa. Mówią, że meczu nie będzie i liczą na to, że piłkarze Widzewa nie pojawią się na stadionie, a oni dostaną za darmo 3 punkty.
Za dużo kryminałów czytasz.
Oczywiście, zawsze może się okazać, że stadion będzie zamknięty i nie wpuszczą ani sędziów, ani naszych, ani kibiców…
Dokładnie o tym samym wczoraj pomyślałem. Coś za dużo kręcenia ze strony sterników Olimpii. Nasi np. wczoraj wróciliby do Łodzi, a w Elblągu dzisiaj ogłosiliby, że rozgrywają mecz bez publiczności, ich piłkarze wyszliby na boisko i walkower.
O curwa ale kyrk!
Jest info na pzpn https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2018-11-10/mecz-ii-ligi-olimpia-elblag-widzew-lodz-nie-odbedzie-sie
jarek idz do specjalisty i przestódiuj tabele 2 ligi.