Maciej Makuszewski zagra w Lechii Gdańsk
24 stycznia 2014, 21:27 | Autor: RyanMaciej Makuszewski, którego wstępnie chciano wypożyczyć do Widzewa, wraca do T-Mobile Ekstraklasy. Skrzydłowy prawdopodobnie jutro zostanie piłkarzem gdańskiej Lechii, która wypożyczy go z rosyjskiego Tereka Grozny. Temat związany z ewentualną przeprowadzką do Łodzi upadł bardzo szybko, już we wstępnej fazie rozmów. Poszło o pieniądze; wymagania 24-latka były zbyt duże, jak na możliwości zespołu z al. Piłsudskiego 138.
Biało-zieloni tej zimy chcieli pozyskać Patryka Małeckiego, ale przegrali batalię o eks wiślaka z Pogonią Szczecin. Michał Probierz będzie miał jednak solidne wzmocnienie na skrzydle, bowiem Makuszewski to bardzo solidny zawodnik, jeśli chodzi o realia polskiej ligi.
Foto: jagiellonia.pl
Byłemu piłkarzowi Jagiellonii Białystok nie udało się zawojować ligi rosyjskiej, stąd decyzja o powrocie do Polski. W Tereku zagrał tylko 16 razy, zaliczając 1 asystę.








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska