Samobójcza bramka Stefaniaka w sparingu

4 lutego 2020, 11:19 | Autor:

Kolejne mecze sparingowe rozegrali w ostatnich dniach wypożyczeni z Widzewa piłkarze. Jeden z nich nie ułożył się zbyt szczęśliwie dla Marcela Stefaniaka, bo lewy obrońca zdobył w nim bramkę samobójczą.

19-latek trafił do własnej siatki w wygranym 3:2 starciu Bałtyku Gdynia GKS Przodkowo. Kilka dni później Stefaniak pojawił się jeszcze na boisku podczas spotkania z liderem pierwszej grupy III ligiSokołem Ostróda. Gdynianie przegrali 0:2, a widzewiak występował tylko w pierwszej połowie.

Dwa mecze rozegrał również Przemysław Banaszak. Napastnik zaliczył 45 minut przeciwko Resovii oraz 90 minut przeciwko GKS Bełchatów, ale nie wpisał się na listę strzelców. Pełny występ zaliczył także Mikołaj Gibas, lecz jego Unia Janikowo uległa 1:3 Elanie Toruń.

Swoje umiejętności w pojedynku Jutrzenki Warta LKS Kwiatkowice pokazał też Kacper Pipczyński, a Michael Ameyaw nie wystąpił w spotkaniu Bytovii Bytów z Chojniczanką Chojnice. Młody skrzydłowy wyruszył jednak wczoraj ze swoją nową drużyną na obóz do Cetniewa.