Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

3 lutego 2020, 20:00 | Autor:

Punktualnie o godzinie 19:10 rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej! W pierwszej fazie swoje abonamenty nabywać mogą tylko ci, którzy posiadali je jesienią i nie chcą zmieniać miejsca w „Sercu Łodzi”.

Etap ten trwać będzie przez dziewięć dni, czyli do wtorku, 11 lutego. Dwa dni później, 13 lutego, wystartuje sprzedaż wejściówek dla tych, którzy planują zmienić swoją miejscówkę. Szansę taką będą mieć do 16 lutego. Pozostałe dwie fazy przeznaczone będą dla nowych karnetowiczów.

Trzecia będzie nowością, bo wezmą w niej udział fani, którzy zapisali się na listę rezerwową. Potrwa tylko przez dwa dni, od 18 do 19 lutego. Kolejnego dnia rozpocznie się otwarta sprzedaż abonamentów, oczywiście tylko w przypadku, gdy jakiekolwiek wejściówki pozostaną jeszcze w puli.

Wszelkie informacje na temat sprzedaży karnetów znaleźć można na oficjalnej witrynie klubowej TUTAJ. Na razie zakupu można dokonać wyłącznie przez internet W TYM MIEJSCU. W najbliższych dniach powinna zostać też uruchomiona możliwość nabywania wejściówek w kasach przy al. Piłsudskiego.

Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem rundy jesiennej bieżącego sezonu kibice Widzewa znowu zadziwili świat i po raz kolejny – szósty z rzędu – pobili karnetowy rekord Polski, śrubując go na poziomie 16 377 sztuk.

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamil

Odkupię karnet.Jeśli jest ktoś kto nie przedłuża to ja chętnie przejmę :) [email protected]

Radek

Również chciałbym odkupić karnet na trybunę c

Marcin

Czym jest lista rezerwowa?

Michał

Posiadacz karnetu na B przykładowo może wejść przed meczem na inny sektor czy tylko bramkami na B ?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress