Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

3 lutego 2020, 20:00 | Autor:

Punktualnie o godzinie 19:10 rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej! W pierwszej fazie swoje abonamenty nabywać mogą tylko ci, którzy posiadali je jesienią i nie chcą zmieniać miejsca w „Sercu Łodzi”.

Etap ten trwać będzie przez dziewięć dni, czyli do wtorku, 11 lutego. Dwa dni później, 13 lutego, wystartuje sprzedaż wejściówek dla tych, którzy planują zmienić swoją miejscówkę. Szansę taką będą mieć do 16 lutego. Pozostałe dwie fazy przeznaczone będą dla nowych karnetowiczów.

Trzecia będzie nowością, bo wezmą w niej udział fani, którzy zapisali się na listę rezerwową. Potrwa tylko przez dwa dni, od 18 do 19 lutego. Kolejnego dnia rozpocznie się otwarta sprzedaż abonamentów, oczywiście tylko w przypadku, gdy jakiekolwiek wejściówki pozostaną jeszcze w puli.

Wszelkie informacje na temat sprzedaży karnetów znaleźć można na oficjalnej witrynie klubowej TUTAJ. Na razie zakupu można dokonać wyłącznie przez internet W TYM MIEJSCU. W najbliższych dniach powinna zostać też uruchomiona możliwość nabywania wejściówek w kasach przy al. Piłsudskiego.

Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem rundy jesiennej bieżącego sezonu kibice Widzewa znowu zadziwili świat i po raz kolejny – szósty z rzędu – pobili karnetowy rekord Polski, śrubując go na poziomie 16 377 sztuk.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x