Popołudniowe zajęcia w zmienionym składzie (aktualizacja)

3 lutego 2020, 17:34 | Autor:

Właśnie zakończył się drugi dzisiejszy trening piłkarzy Widzewa. W porównaniu do przedpołudniowych zajęć, na sztucznym boisku na Łodziance pojawił się nieco inny skład personalny. Łącznie ćwiczyło dwudziestu dwóch graczy.

Tak samo jak rano, z drużyną nie trenował Marcin Robak, który dostał dzień wolnego od Marcina Kaczmarka. Nie było również pracujących indywidualnie Kornela Kordasa Daniela Mąki, a także… Przemysława Kity. Powodów absencji tego ostatniego nie udało się nam ustalić.

Z zespołem nadal przebywa testowany Brazylijczyk, a do grona ćwiczących dołączyło dwóch młodych widzewiaków, których nie było przed południem. Mowa o Filipie Bechcie Mateuszu Malcu. Wszystko wskazuje na to, że reprezentanci Akademii Widzewa wciąż będą uczestniczyć w zajęciach „jedynki”.

Jutro widzewiacy spotkają się tylko raz, również na Łodziance. Z kolei w środę czeka ich sparingowy mecz z GKS Jastrzębie, który odbędzie się w Uniejowie. Początek o godzinie 13:00.

Aktualizacja:
Na popołudniowym treningu zabrakło nie Sebastiana Rudola, jak wcześniej pisaliśmy, a Przemysława Kity. Przepraszamy za pomyłkę!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress