Piłkarze Widzewa rozpoczynają kolejny tydzień treningów

3 lutego 2020, 08:00 | Autor:

Po dwóch dniach wolnego, piłkarze Widzewa stawią dziś się na pierwszych po powrocie z Cetniewa zajęciach. W tym tygodniu czeka ich sześć treningów, a także dwa mecze sparingowe – czytamy na widzew.com.

Podopieczni Marcina Kaczmarka spotkają się o 11:00 na Łodziance. Wiemy już, że wśród nich będzie testowany Brazylijczyk, który jeszcze w sobotę odbył krótki rozruch po piątkowym starciu z Gryfem Wejherowo. W poniedziałek widzewiacy ćwiczyć będą również po południu, także przy ul. Małachowskiego.

We wtorek trening będzie tylko jeden, a to z uwagi na zaplanowany na środę sparing. Łodzianie pojadą do Uniejowa, gdzie o 13:00 zmierzą się z występującym w I lidze GKS Jastrzębie. W czwartek piłkarze pracować będą na boisku i na siłowni, z kolei w piątek już wyłącznie na murawie.

Tydzień zakończy się dla graczy Widzewa sobotnią grą kontrolną z III-ligowym KKS Kalisz. Odbędzie się ona na Łodziance, a jej początek przewidziany jest na 12:00. To będzie ostatni akcent bieżącego tygodnia, bo niedziela będzie wolna. W kolejny poniedziałek drużyna wyruszy na zgrupowanie do Turcji.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress