Akcja #WidzewDlaSzpitali wkracza w kolejną fazę
3 kwietnia 2020, 18:26 | Autor: Kamil
Blisko 140 tysięcy złotych zgromadzono do tej pory w ramach organizowanej przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” i grupy kibicowskie zbiórki #WidzewDlaSzpitali. Teraz akcja wkracza w kolejną fazę!
Dzisiaj rozdysponowana została warta sto tysięcy złotych dostawa artykułów, które zakupione zostały dzięki zebranym środkom. To m.in. maski, kombinezony, przyłbice, ochraniacze, rękawice, płyny do dezynfekcji czy mydła. W weekend rozpocznie się ich przekazywanie czternastu wytypowanym szpitalom, znajdującym się na terenie Łodzi i województwa.
Przypomnijmy, że akcja #WidzewDlaSzpitali okazała się olbrzymim sukcesem. Pierwszy cel – 19 100 złotych – osiągnięto w kilkanaście godzin, a drugi – 110 tysięcy złotych – w niespełna siedem dni. Pieniądze wpłacać można jeszcze przez ponad trzy tygodnie, a cała suma przeznaczona zostanie na zakup niezbędnych artykułów dla placówek medycznych.
Wpłat dokonywać można za pośrednictwem dedykowanej strony TUTAJ.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska