Kolejne środki z WOWP trafiły do Akademii Widzewa

4 kwietnia 2020, 11:24 | Autor:

Na przełomie marca i kwietnia na konto Widzewa wpłynęło 35 tysięcy złotych – poinformowała oficjalna strona widzew.com. To już druga w tym roku wpłata od sponsora strategicznego akademii łódzkiego klubu, Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy!

WOWP funkcjonuje od 2013 roku, ale jej działalność nabrała na sile po reaktywacji Widzewa dwa lata później. Wszyscy kibice, którym zależy na dobru klubu, mogą dokonywać przelewów na konto akcji. Cała zebrana kwota przeznaczana jest na funkcjonowanie akademii łodzian.

Do tej pory udało się zebrać już ponad 900 tysięcy złotych, z których blisko 750 tysięcy przekazano już na konto klubu! W 2017 roku Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy została też sponsorem strategicznym Akademii Widzewa. Logo akcji widoczne jest m.in. na koszulkach drużyn młodzieżowych czy na banerach reklamowych.

Wokół WOWP funkcjonuje również Klub 1910. Wstąpić do niego może każdy, kto dokona trzech regularnych, comiesięcznych wpłat na konto akcji. Jego członkowie mogą liczyć na symboliczne wyróżnienia, jak choćby uhonorowanie odznakami z limitowanej serii albo spotkania z władzami klubu.

Więcej na temat funkcjonowania Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy przeczytać można na oficjalnej stronie jej organizatora, OSK „Tylko Widzew”. Wszelkie informacje znajdują się W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x