Widzewiacy z Górniaka wspierają szpital im. Biegańskiego

5 kwietnia 2020, 11:05 | Autor:

Kolejna grupa kibicowska włączyła się w pomoc służbom medycznym w walce z koronawirusem. Tym razem do dzieła przystąpili fani Widzewa z łódzkiego osiedla Górniak, którzy udali się z wizytą do szpitala im. Biegańskiego.

Widzewiacy przeprowadzili osiedlową zbiórkę, dzięki której mogli przekazać placówce: 7 zgrzewek wody mineralnej, 15 litrów mydła w płynie, 5 kg proszku do prania, 200 maseczek, 40 przyłbic, 2 kg kawy, 5 paczek herbat, zgrzewkę cukru, 2 litry płynu dezynfekującego, 5 paczek chusteczek, ciastka oraz 100 bułek słodkich.

Za okazane wsparcie podziękowała rzecznik prasowy szpitala, Ewa Papiernik. „Każdy gest jest dla nas wyrazem solidarności z częścią medyczną i wszystkimi osobami zaangażowanymi w tym trudnym dla każdego z nas okresie czasu. Mamy nadzieję, że jeszcze będzie przyjemnie jeszcze będzie normalnie, a Państwa gest jest tego dowodem że tak będzie” – napisała w krótkiej wiadomości.

My przyłączamy się do podziękowań, a jednocześnie przypominamy, że wciąż trwa zbiórka #WidzewDlaSzpitali, którą wspierać można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mario II
4 lat temu

„Górniak”…SZACUN!!!To jest Widzewski Charakter!

Tadeo
4 lat temu

Niepotrzebny tylko ten cukier bo przecież ten syf zajija jak wirus,tylko bez rozgłosu.POZA TYM BARDZO POZYTYWNE DZIAŁANIE

2
0
Would love your thoughts, please comment.x