Reprezentanci FCTM odwiedzili lokalny szpital

4 kwietnia 2020, 16:33 | Autor:

Tak jak już wczoraj pisaliśmy, w weekend rozpoczął się drugi etap akcji #WidzewDlaSzpitali, w którym zakupione materiały dostarczane są placówkom medycznym. Jako jedni z pierwszych zrobili to kibice z Tomaszowa Mazowieckiego.

Reprezentanci FCTM odwiedzili w piątek lokalny szpital, któremu przekazali: 30 sztuk pięciolitrowych płynów antybakteryjnych, 1000 sztuk rękawiczek jednorazowych, 4000 sztuk masek trójwarstwowych, 80 sztuk płynu dezynfekującego do rąk o pojemności 900 ml, 40 przyłbic, a także dwa opryskiwacze ciśnieniowe.

Łączna wartość dostarczonego asortymentu przekroczyła dziesięć tysięcy złotych, ale to nie koniec! Jak deklarują kibice z Tomaszowa Mazowieckiego, gdy tylko będzie to możliwe, zamierzają wesprzeć miejscową placówkę specjalistycznymi kombinezonami, ochraniaczami na buty oraz kremami.

Przypomnijmy, że w ramach akcji #WidzewDlaSzpitali zebrano już ponad sto czterdzieści tysięcy złotych, a kwota ta stale rośnie. Zakupione do tej pory artykuły rozdzielono na czternaście partii, które przekazane zostaną czternastu szpitalom w Łodzi i województwie. Zbiórkę można wesprzeć TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
4 lat temu

Brawo Moje Miasto! Brawo FCTM!!! Tomaszów Miastem Widzewa!!!

Westfalia
4 lat temu

Oglądałem w tv. Brawo . Serce Rośnie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x