Akcja „Mikołaj” w wykonaiu FC TM.
20 grudnia 2009, 19:14 | Autor: RyanPo raz drugi jako FC Tomaszów Mazowiecki zorganizowaliśmy akcje „Mikołaj” na rzecz wychowanków domu dziecka znajdującego się w naszym mieście przy ulicy Głowackiego 11. W sobotę 19 grudnia przedstawiciele naszego fc wybrali się do tej placówki w celu spotkania się z przebywającymi tam dziećmi i młodzieżą, a także obdarować ich zgromadzonymi podarkami. Podobnie jak w zeszłym roku. zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Dzieci bardzo cieszyły się z prezentów,
w skład których wchodziły różnorakie słodycze, maskotki, a także „widzewski upominek”. Poza tym niezmiernie miło było porozmawiać z wychowankami tej placówki na temat naszej pasji i nie tylko. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłych latach uda się nam kontynuować to przedsięwzięcie.
FC Tomaszów







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska