850 złotych dzięki kolejnej licytacji dla Brunona!
27 lipca 2021, 11:15 | Autor: Kamil
W niedzielę zakończyła się licytacja kolejnego ciekawego gadżetu związanego z Widzewem Łódź, z której dochód przekazany zostanie na pomoc walczącemu z ciężką chorobą dwuletniemu Brunonowi Osłowskiemu. Udało się zgromadzić dzięki niej 850 złotych!
Przypomnijmy, że do zdobycia była piłka z autografami wszystkich zawodników Widzewa z poprzedniego sezonu wraz z okolicznościowym herbem łódzkiego klubu wykonanym z drewna (więcej informacji W TYM MIEJSCU). Gadżet przekazała Widzewska Emigracja, czyli fan club z Wysp Brytyjskich, a wygrał go Maciej Kosmowski – dziękujemy oraz gratulujemy!
Dwuletni Bruno walczy z nieuleczalną chorobą, dystrofią mięśniową Duchenne’a, a rodzice chcą mu zapewnić jak najlepsze warunki oraz poprawić jakość jego życia. Część z zabiegów rehabilitacji muszą jednak sfinansować samodzielnie, co stanowi dla nich bardzo duże obciążenie. Z tego powodu gorąco zachęcamy do pomocy, której udzielić można TUTAJ.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Gratulacje dla licytującego, a rodzicom i młodzieńcowi życzę wytrwałości. Dorzuciłem swoją cegiełkę do zrzutki i zachęcam do tego również inne osoby.