Wciąż pomagamy Brunonowi! Ruszyła kolejna licytacja!

21 lipca 2021, 08:45 | Autor:

Rozpoczynamy kolejną licytację w ramach pomocy dwuletniemu Brunonowi Osłowskiemu, który walczy z poważną chorobą – dystrofią mięśniową Duchenne’a. Ponownie trafił na nią bardzo ciekawy gadżet związany z Widzewem Łódź, a całkowity dochód z jego sprzedaży przekazany zostanie na wsparcie chłopca!

Tym razem do zdobycia jest unikatowa piłka z autografami wszystkich zawodników Widzewa z poprzedniego sezonu wraz z okolicznościowym herbem łódzkiego klubu wykonanym z drewna! Organizatorem całej akcji jest oczywiście Widzewska Emigracja, czyli fan club zrzeszający kibiców czterokrotnego mistrza Polski mieszkających na Wyspach Brytyjskich.

Licytacja rozpoczęła się właśnie na naszym profilu na Facebooku od standardowej kwoty 100 złotych. Potrwa do niedzieli, 25 lipca, do godziny 19:10. Oferty składać można w komentarzach pod zamieszczonym poniżej postem. Zachęcamy do wzięcia udziału, ponieważ pieniądze przekazane zostaną na bardzo potrzebny cel, czyli pomoc w walce ze schorzeniem!

Dystrofia mięśniowa Duchenne’a jest chorobą nieuleczalną i postępującą, dlatego rodzice chcą zapewnić chłopcu jak najlepsze warunki bytowe oraz poprawić jego jakość życia. Mają przy tym nadzieję, że Bruno będzie mógł jak najdłużej poruszać się samodzielnie. Część z zabiegów rehabilitacji muszą niestety finansować samodzielnie, co stanowi dla nich bardzo poważne obciążenie. Z tego powodu zachęcamy do wsparcia, którego udzielić można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x