Wielkie wyzwanie przed młodymi widzewiakami
1 maja 2015, 09:10 | Autor: RyanDzisiejszy dzień będzie emocjonujący nie tylko dla pierwszej drużyny Widzewa. Swoje ważne spotkania rozgrywać będą bowiem piłkarze z rocznika 2006, którzy wezmą udział w mega prestiżowym turnieju w Gutowie Małym. Organizuje go Akademia Piłkarska z Piotrkowa Tryb.
Zawody zostały zaplanowane na dwa dni, weźmie w nich udział dwanaście bardzo silnych zespołów, w tym trzy zagraniczne. Wszystkie ekipy zmierzą się ze sobą w systemie każdy z każdym. Kto uzbiera najwięcej punktów – wygra cały turniej. W pierwszym dniu imprezy, od godz. 10:30, widzewiacy rywalizować będą z sześcioma przeciwnikami. Rywalami podopiecznych Krzysztofa Kaszuby i Dariusza Nawrockiego będą kolejno: Znicz Pruszków, Slavia Praga, Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Swansea City oraz GKS Bełchatów!
Z jakimi nastrojami do turnieju przystąpią widzewiacy? „Podchodzimy do niego z wiarą, ale też wielką niepewnością. Z niektórymi zespołami już się mierzyliśmy, pokonaliśmy m.in. Supernovę Ryga na turnieju w Białymstoku czy Legię, ale i tak będzie to wielkie wyzwanie. Dla nas możliwość sprawdzenia się na tle Czechów, Anglików czy topowych polskich ekip jest wielką sprawą” – powiedział WTM kierownik rocznika 2006, a jednocześnie znany spiker RTS, Marcin Tarociński.
Sympatyków Widzewa zapraszamy na boiska w Gutowie i zachęcamy do dopingowania młodych zawodników. O wynikach łodzian będziemy na bieżąco informować na łamach WTM!








Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Piast Gliwice
Wisła Płock
Radomiak Radom
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Maz.
Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź