Byli trenerzy Widzewa w sztabie Ruchu
6 stycznia 2024, 15:15 | Autor: RyanRuch Chorzów będzie walczył wiosną o uniknięcie spadku z Ekstraklasy pod wodzą Janusza Niedźwiedzia. Okazuje się, że były trener Widzewa będzie współpracować przy Cichej 6 ze swoimi zaufanymi ludźmi, którzy znajdowali się w jego sztabie także w Łodzi.
Mowa o asystentach Niedźwiedzia w osobach Karola Szwedy oraz Marcina Zubka. Obaj pojawili się przy Piłsudskiego 1 lipca 2021 i wspierali pierwszego szkoleniowca przez cały okres jego pracy w klubie. Gdy Niedźwiedź został zwolniony na początku września ubiegłego roku, umowy rozwiązano także ze Szwedą i Zubkiem. Teraz cała trójka będzie razem w Ruchu, a poza nimi w sztabie „Niebieskich” mają znajdować się także dwaj dotychczasowi jego członkowie: odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy Ryszard Kołodziejczyk i trener przygotowania motorycznego Wojciech Grzyb.
Przypomnijmy, że w Niedźwiedź będzie już trzecim opiekunem chorzowian w tym sezonie. Weszli oni w rozgrywki z Jarosławem Skrobaczem, którego w listopadzie zastąpił asystent Jan Woś. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje 17. miejsce, z dorobkiem 13 punktów. W kwietniu tego roku na Stadionie Śląskim odbędzie się spotkanie z Widzewem.






Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Walczysz Ruch! Spadną łks, Korona, Cracovia
albo Widzew ,zobaczymy po pierwszych 5 kolejkach i meczach z Jagą,,derbach,Górnikiem Z ,Śląskiem i Legią
próżne wasze marzenia :)
Ty cwelu wypierdalaj stąd . Idź do wuja to na koniku pobuja.
Ruch nie może grać razem z ŁKS w jednej lidze,bo gdy grają razem to zawsze gdy Ruch przyjeżdża do Łodzi to smary dostaje od kiboli ŁKS
To łks w najbliższych latach nie grozi. Jak spadniecie to długo nie będziecie się w stanie podnieść. Problemy finansowe już macie spore, a po spadku jeszcze się ten stan pogłębi. Nie ukrywam że będę śledził te konwulsje z satysfakcją ;)
Kowalczyk 1 mln Euro czyli prawie 5 mln zł ,teraz Bobek jak odejdzie to kolejne ponad 5 mln zł a bliżej 10 mln a ty cos majaczysz o kłopotach finansowych :)
Kowalczyk 1 mln euro przytulony przez Platka za spłacenie długów jeszcze w 1 lidze? Żadnych kłopotów finansowych dlatego Tejan z Holandii nie chciał wrócić bo nie dostawał pieniędzy. Fakt, trochę beka z was.
hahahaha Galerjasiu odstaw Amarenę XD 5-10 milionów za bramkarza spadkowicza z największą liczbą wpuszczonych goli???! niezły żart. No i kasę w zębach Platkom trzeba przynieść
I bardzo dobrze tak ma być, pozdrawiam ŁKS-e, kibol Górnika Zabrze
Kolejny cwel szukający chuja do dupy na forum innego klubu.
Spadaj Ruchu!
pzpn warto by bylo cos zmieic unas https://legionisci.com/news/38318_Coraz_wiecej_miejsc_stojacych_na_stadionach_w_Niemczech.html#google_vignette
Czyli teraz jesteś polesie trollu :)
Brawo….pajace myślą że nagle będziemy 2 razy przepłacać….niech się wali Brawo zarząd
Janusz-zabierz jeszcze Wichniarka do siebie,Rydza-może go wepchniesz na magazyniera!
Z TAKIM „TRENEREM” JAK NIEDZWIEDZ TO RUCH JUŹ JEST W I LIDZE…..WYRAZY WSPÒĹCZUCÌA DLA RUCHU….
Sama prawda. Za to farmazony na każdej konferencji gwarantowane. Szybko pożałują zatrudnienia tego ,,trenera”.
Martwmy się o siebie