Ruszają zapisy na wyjazd do Krakowa
21 lutego 2024, 12:52 | Autor: Bercik
Już w przyszłą środę do rozgrywek pucharowych powrócą zawodnicy Daniela Myśliwca. Czerwono-biało-czerwoni będą rywalizować w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Kraków. Dzisiaj i jutro można zapisać się ten wyjazd.
Piłkarze Widzewa mają za sobą już trzy wyjazdowe potyczki w ramach Pucharu Polski. Eliminowali kolejno Concordię Elbląg, Wisłę Puławy oraz Stal Mielec. W przyszłym tygodniu czeka ich kolejne wyzwanie, bowiem w środę udadzą się na wyprawę do Krakowa na spotkanie z Wisłą.
Od gospodarza pojedynku kibice czerwono-biało-czerwonych otrzymali pokaźną pulę biletów. Wszyscy fani, którzy nie są zrzeszeni w fan-clubach i osiedlach, mogą dzisiaj i jutro zapisać się na to spotkanie wyjazdowe. Zapisy będą prowadzone w pubie „W Sercu Łodzi” w środę i czwartek w godzinach 18-19.
Koszt biletu to 60 złotych a każdy organizuje transport we własnym zakresie. W Krakowie kibice RTS zajmą sektory G4 – G5, czyli sektor gości. Wszyscy na puchar!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Szkoda, że nie ma pociągu na ten wyjazd, bo liczba byłaby pewnie jeszcze większa, ale trudno. Ucieszę się jak będą odjeżdżać jeden po drugim w maju w kierunku Warszawy :)
:)
Ile dostępnych jest biletów
Na stronie Wisły bilet na taki sektor ma cenę 40 zł (trybuny B C i D). Ładne walenie w uja
Trzeba jechać. Takiego meczu o półfinał dawno nie było, a kiedy ponownie się zdarzy, też nie wiadomo. Muszę być na miejscu w Krakowie, i zobaczyć potencjalny awans Widzewa z bliska,nacieszyć się nim na stadionie. A jeżeli będzie inaczej, nie powiedzie się, to trudno, ale nie ma co zapeszać,trzeba zawsze być dobrej myśli, w sumie to tylko dwa mecze od finału.Mecz z Górnikiem sporo nam powie o drużynie, bo przegraliśmy z pierwszą drużyną w tabeli, co mogło się zdarzyć , z ostatnią wygraliśmy,co było obowiązkiem, ciekawe jak nam pójdzie z mocnym średniakiem.
Awansuje Wisła, ale zapraszamy Was do Grodu Kraka:)
Widzę, że cenzura działa. Co, nieprawdę napisałem? Na Wiśle te bilety są po 40 złotych.
można jeszcze kupić trzy bilety na wyjazd do Krakowa na mecz z Wisłą?