Widzew – Zagłębie (składy)

12 maja 2024, 13:59 | Autor:

Trenerzy Daniel Myśliwiec i Waldemar Fornalik odkryli karty przed meczem 32. kolejki Ekstraklasy pomiędzy prowadzonymi przez nich Widzewem a Zagłębiem. W składzie łodzian nastąpiły aż trzy zmiany, w tym jedna wymuszona.

Jak wiadomo, gospodarze przez wiele miesięcy będą musieli radzić sobie bez poważnie kontuzjowanego Bartłomieja Pawłowskiego. Decyzją szkoleniowca, poza wyjściową jedenastką znaleźli się dziś także Serafin Szota oraz Andrejs Ciganiks. Na prawej obronie zobaczymy więc od pierwszej minuty Mato Milosa, a na prawym skrzydle Kamila Cybulskiego. Dla tego ostatniego to pierwsza obecność w podstawowym zestawieniu.

Poza meczowym składem znaleźli się Jan Krzywański, Jakub Szymański, Paweł Kwiatkowski, Filip Przybułek oraz Ernest Terpiłowski, a z powodów zdrowotnych, oprócz Pawłowskiego, także Juljan Shehu i Sebastian Kerk. Za czerwoną kartkę pauzuje również Marek Hanousek.

Składy na mecz:

Widzew:
Gikiewicz – Milos, Żyro, Ibiza, Silva – Kun, Alvarez, Diliberto – Cybulski, Klimek – Sanchez

Rezerwowi: Krajcirik – Kastrati, Zieliński, Szota, Ciganiks, Dawid, Nunes, Tkacz, Rondić

Zagłębie:
Dioudis – Kłudka, Nalepa, Ławniczak, Grzybek – Makowski, Dąbrowski – Chodyna, Mróz, Wdowiak – Kurminowski

Rezerwowi: Burić – Mata, Orlikowski, Poletanović, Kusztal, Bułeca, Pieńko, Woźniak, Munoz

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
2 lat temu

To będzie ciężki mecz..

Krzysztof
2 lat temu

Szota gra czy siedzi na ławie?

Piotr
2 lat temu

Odważnie.

Barti
2 lat temu

Szota i w pierwszym składzie i na rezerwie? Chyba gdzieś powinien być Ibiza ;)

SSSAAA
2 lat temu

Kerk i Kastrati to juz chyba w tym sezonie nie zagraja…

Arturrr
2 lat temu

Szota dwoi i się troi

caarl
2 lat temu

Szota w pierwszym składzie (pewnie chodziło o Ibizę) i poza kadrą meczową – do poprawki

Last edited 2 lat temu by caarl
Nadszyszkownik
2 lat temu

Właśnie Niedźwiedziowi zaklepano powrót do jego naturalnego środowiska – 1 ligi.

Jerzy
2 lat temu

Kiedy był transfer drugiego Szoty

Robert
2 lat temu

Kerk to już w tym sezonie chyba nie zagra

kibic
2 lat temu

Ruch spada z ekstraklasy

Darek
2 lat temu

Jazda z nimi. WALCZYSZ WIDZEW WALCZYSZ!!!

Bartek
2 lat temu

Szota gra w obronie i siedzi na ławce.

Jazz1910
2 lat temu

Szota po za składem, ale w pierwszej jedenastce. Poprawcie to?

Sztygar.
2 lat temu

Fstyt

15
0
Would love your thoughts, please comment.x