Widzew – Zagłębie (foto)

12 maja 2024, 21:28 | Autor:

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej ze spotkania Widzewa Łódź z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Daniela Myśliwca zagrali bardzo słabe spotkanie i ponieśli trzecią porażkę z rzędu, tym razem w stosunku 1:3.

Autor zdjęć: Bercik

Kliknij, by przejść do galerii

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
urek
5 dni temu

Wystarczyło jedno nieszablonowe podanie Diliberto i odrazu sytuacja bramkowa i gol. Całą pierwszą połowę on i Kun bez polotu, bez próby penetrującego, otwierającego podania. Kółeczka i cyk do tyłu albo w poprzek. Spójrzcie na tabelę: Zagłębie, Piast, Mielec- wyśmienite towarzystwo. To stan Widzewa na dzisiaj. Dramat.

Golleador
5 dni temu

Ewidentnym problemem Widzewa była w tym meczu mobilność naszych obrońców. Przy wysokim pressingu zarówno Ibiza, Żyro i Da Silva nie dawali rady dogonić przy szybkiej kontrze Zagłębia. Trener powinien reagować i zmieniać założenia taktyczne. To było dość widoczne.

Golleador
5 dni temu

Szukajmy pozytywów w tym momencie. Nie ma co się denerwować bo nie gramy już o nic. Ten i 3 ostatnie mecze dadzą nam odpowiedź kto definitywnie jest do odstrzału. Przy kim jeszcze można mieć nadzieje. Raczej jasne jest że Wichniarka Stamirowski nie wyp…li ale to okienko transferowe powinno być też jego ostatnią szansą na „popisanie się”. No i najważniejsze. Panie dobrodzieju, właścicielu jeśli leży Ci na sercu rozwój Widzewa to sięgnij głębiej do kieszeni bo nie da się walczyć o sezon o utrzymanie takim klubem jak Widzew. to nawet nie wypada!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x