Widzew – Zagłębie (składy)
12 maja 2024, 13:59 | Autor: RyanTrenerzy Daniel Myśliwiec i Waldemar Fornalik odkryli karty przed meczem 32. kolejki Ekstraklasy pomiędzy prowadzonymi przez nich Widzewem a Zagłębiem. W składzie łodzian nastąpiły aż trzy zmiany, w tym jedna wymuszona.
Jak wiadomo, gospodarze przez wiele miesięcy będą musieli radzić sobie bez poważnie kontuzjowanego Bartłomieja Pawłowskiego. Decyzją szkoleniowca, poza wyjściową jedenastką znaleźli się dziś także Serafin Szota oraz Andrejs Ciganiks. Na prawej obronie zobaczymy więc od pierwszej minuty Mato Milosa, a na prawym skrzydle Kamila Cybulskiego. Dla tego ostatniego to pierwsza obecność w podstawowym zestawieniu.
Poza meczowym składem znaleźli się Jan Krzywański, Jakub Szymański, Paweł Kwiatkowski, Filip Przybułek oraz Ernest Terpiłowski, a z powodów zdrowotnych, oprócz Pawłowskiego, także Juljan Shehu i Sebastian Kerk. Za czerwoną kartkę pauzuje również Marek Hanousek.
Składy na mecz:
Widzew:
Gikiewicz – Milos, Żyro, Ibiza, Silva – Kun, Alvarez, Diliberto – Cybulski, Klimek – Sanchez
Rezerwowi: Krajcirik – Kastrati, Zieliński, Szota, Ciganiks, Dawid, Nunes, Tkacz, Rondić
Zagłębie:
Dioudis – Kłudka, Nalepa, Ławniczak, Grzybek – Makowski, Dąbrowski – Chodyna, Mróz, Wdowiak – Kurminowski
Rezerwowi: Burić – Mata, Orlikowski, Poletanović, Kusztal, Bułeca, Pieńko, Woźniak, Munoz








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
To będzie ciężki mecz..
Szota gra czy siedzi na ławie?
Odważnie.
Szota i w pierwszym składzie i na rezerwie? Chyba gdzieś powinien być Ibiza ;)
Kerk i Kastrati to juz chyba w tym sezonie nie zagraja…
Szota dwoi i się troi
Szota w pierwszym składzie (pewnie chodziło o Ibizę) i poza kadrą meczową – do poprawki
Właśnie Niedźwiedziowi zaklepano powrót do jego naturalnego środowiska – 1 ligi.
Kiedy był transfer drugiego Szoty
Kerk to już w tym sezonie chyba nie zagra
Ruch spada z ekstraklasy
Jazda z nimi. WALCZYSZ WIDZEW WALCZYSZ!!!
Szota gra w obronie i siedzi na ławce.
Szota po za składem, ale w pierwszej jedenastce. Poprawcie to?
Fstyt