Rugbyści Budowlanych wrócą na Widzew?
7 marca 2013, 21:03 | Autor: Ryan24 czerwca 2012, na stadionie Widzewa, odbył się mecz finałowy o Puchar Polski w rugby. Zmierzyły się wówczas drużyny Budowlanych Łódź oraz Lechii Gdańsk. Wydawałoby się, że organizacja imprezy przy Piłsudskiego 138, to jedynie incydentalny i wyjątkowy przypadek. Okazuje się jednak, że na skutek tarć wewnątrz klubowych, rugbyści Budowlanych mogą rozgrywać swoje mecze przy stadionie im. Ludwika Sobolewskiego regularnie! Poniżej prezentujemy oświadczenie z oficjalnej strony łódzkich rugbistów:
Dzisiaj o 12.00 w restauracjI „Bierhalle” w łódzkiej Manufakturze odbyła się ważna konferencja wicemistrzów Polski – rugbistów Master Pharm Budowlani Łódź.Menedżer Jarosław Bator przedstawił nowego partnera strategicznego łódzkich rugbistów firmę Master Pharm. Mecze druźyna rozgrywała będzie na stadionie MOSIR-u ( Widzew). Za mistrzostwo sponsor dla druźyny przewiduje premię. Ceny biletów nie ulegną zmianie. Na konferencji pojawili się zawodnicy Temo Sokhadze, Łukasz Żórawski, Merab Gabunia, Michał Mirosz, Sebastian Łuczak. Na finałowe pojedynki planowane są wzmocnienia.
Serdecznie zapraszamy 5-krotnych Mistrzów Polski na RTS!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska