Podsumowanie ankiety: nowe WTM na „szóstkę” !

7 marca 2013, 21:22 | Autor:

Wraz z premierą nowej witryny pojawiła się ankieta, w której pytaliśmy Was jak w skali szkolnej oceniacie odświeżone WTM. Swoich opinii udzieliły 1104 osoby.

Ocena, jaką goście portalu wystawili ekipie WidzewToMy, okazała się bardzo wysoka. Niezmiernie miło ogłosić nam, że aż 40% wszystkich głosów, czyli 447, zostało oddanych na opcję „celująco”! O 1% procent mniej – 427 głosujących, oceniło nowy serwis widzewskich kibiców na „piątkę”.
Mocną „czwórkę” otrzymaliśmy od 11% oceniających (125 głosów). 6% not (71 głosów) bardzo krytycznie wypowiedziało się na temat jakości portalu. Natomiast zaledwie dla 2% głosujących WTM prezentuje się: dostatecznie (25 głosów) i dopuszczająco (9 głosów).

Redakcja oraz zespół techniczny portalu WidzewToMy.net, który pracował nad obecną wersją portalu, są niezwykle zadowoleni z tak wysokich not, jakie otrzymali za ciężką i żmudną robotę. Ci, dla których strona jest tworzona, czyli sami kibice, ocenili WTM bardzo wysoko. Nawet odrzucając skrajne noty 1 i 6 otrzymujemy sporą dawkę pewności, że nowy serwis przypadł Wam do gustu, co jest dla nas największą nagrodą.