Antoni Chojecki powołany do reprezentacji Polski U-15
7 maja 2026, 12:02 | Autor: Marcel
Młodzieżowiec Widzewa Łódź, Antoni Chojecki znalazł się wśród powołanych do reprezentacji Polski U-15 na jej najbliższe mecze w Turnieju Czterech Narodów. To pierwsze takie powołanie dla Chojeckiego.
Selekcjoner reprezentacji do lat 15, Piotr Klepczarek uwzględnił na swojej liście 22-osobowej liście właśnie Chojeckiego. Jak wspomniano wcześniej, młody skrzydłowy wcześniej jeszcze takiego powołania nie otrzymał.
Turniej Czterech Narodów będzie debiutem w tej roli dla trenera Klepczarka. „Biało-Czerwoni” podejmą w tych rozgrywkach Finów (21 maja g. 16:00, Nakło), Węgrów (22 maja, g. 16:00, Łabiszyn) oraz Słowaków (24 maja, g. 11:00, Sicienko). Obóz przygotowawczy reprezentacji młodzieżowej odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 18-24 maja.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
moze wstawiać jego zamiast Zeqiriego.
młodego duma by niosła i ambicja że gra z herbem Widzewa
Świetny pomysł. Zwłaszcza że Augustyniak już nie będzie grać przeciwko naszym. Nie będzie miał kto zrobić mu krzywdy.