Pożegnaliśmy „Bola”
25 kwietnia 2013, 19:27 | Autor: RyanDariusz Kuliszak, w środowisku kibiców znany jako „Bolo„, odbył dziś swą ostatnią drogę. Towarzyszyli mu koledzy, z którymi wiele lat „przejeździł” za Widzewem. Dziś, na olechowskim Cmentarzu pw. Wszystkich Świętych, odbył się pogrzeb kibicowskiej legendy Widzewa – Darka „Bolo” Kuliszaka. W ceremonii udział wzięli głównie koledzy z trybun, którzy w ostatnich miesiącach opiekowali się chorym Darkiem.
„Bolo” został pożegnany zgodnie z kibicowską tradycją. Na cmentarzu nie zabrakło rac, skrzypka grającego melodię „You’ll never walk alone” w momencie wkładania trumny do ziemi, w której umieszczono pamiątki Widzewa.
Znalazły się tam również zakupione niedawno: Karta Identyfikacji Kibica oraz karnet na wiosenne mecze łódzkiego klubu. Był to prezent ufundowany wielkiemu kibicowi przez stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa„. Darek, po raz pierwszy od dawna, miał pojawić się na Widzewie podczas meczu z Polonią Warszawa, a przed samym spotkaniem odebrać prezent. Niestety, na godzinę przed meczem „Bolo” poczuł się źle i zamiast na stadion trafił do szpitala. Kilka dni później odszedł…
Tam, gdzie przebywasz Darku, będziesz mógł oglądać każdy mecz Widzewa. Organizuj „niebiański młyn”. Fanatyków, tam na górze, nie brakuje…







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska